XKAPAT
MENU
+9 0555 095 17 14

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse YEŞİLBAŞAK OLEA ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ  0555 095 1714 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@yesilbasakolea.com.tr adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz YEŞİLBAŞAK OLEA ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ   yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 10-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Ambalajı ve kapakları açılmış ürünler hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : YEŞİLBAŞAK OLEA ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ 

Telefon 0555 095 1714

G-K118S263T3